Gość: Aneta
IP: *.lunet.eu.org
30.06.04, 18:06
mam problem, muszę wydrukować arkusz excela, który zajmuje mi 3 kartki, ale
tak aby na każdej wydrukowała się pierwsza kolumna i odpowiednio następne np.
w pierwszej kolumnie mam oznaczenia dni miesiąca, a w kilkunastu następnych
dane dotyczące tych poszczególnych dni i teraz jak wydrukuję 3 strony to
chcę, aby na każdej jako pierwsza wydrukowała się ta z oznaczeniem dni
miesiąca,
pomóżcie proszę, bo nie uważałam na kursie komputerowym.........