Dodaj do ulubionych

ochrona arkusza haslem

10.08.04, 19:41
No i zalatwilem sie na cacy. Jak dziecko. Zabezpieczylem sobie arkusz w excelu haslem i zapomnialem go. Nie moge zmodyfikowac arkusza jak nie podam hasla. Na dodatek jak nie zrobie tego do jutra szef urwie mi leb. Poradzcie co z tym zrobic.
Aha. W googlach szukalem i szukam caly czas ale nic konkretnego nie moge znalezc. Jak to cholerstwo odblokowac? Bede wdzieczny za kazda pomoc.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka