Dodaj do ulubionych

Zniknelo wiele sources w Emule

17.08.04, 02:10
Nagle wczoraj.
Czy to efekt instalacji SP2?
Ja jeszcze nie, ale inni juz zainstalowali i maja zablokowane?
Obserwuj wątek
    • tetraktis http://infojama.pl/article.php?sid=2652 17.08.04, 10:20

      • peter2715626 Koniec emula??? 17.08.04, 22:00
        • peter2715626 Tylko ja mam taki problem?? 18.08.04, 23:49
          Przeciez tysiace ludzi korzystaja z emula.
          Tylko mi zniknela polowa sources?
          • umfana Re: Tylko ja mam taki problem?? 19.08.04, 00:27
            chyba to tez tyczy edonkey...
            smigal mi az milo a dzis dupa do kwadratu..
            nic nie sciaga od poludnia...
            nota bene laczyl sie zawsze emulastymi serwerami z ktorych mi zasysal...
            shit!
            powiadaja ze tylko DC++ coz ...
            • peter2715626 Re: Tylko ja mam taki problem?? 19.08.04, 00:47
              Edonkey i emule to chyba ta sama siec, tylko inny software.

              Domyslam sie, ze to ma zwiazek z SP2. Ale ja jeszcze nie zainstalowalem. Pewnie
              zmniejszenie ilosci sources to efekt zainstalowania SP2 u innych.
              • umfana Re: Tylko ja mam taki problem?? 19.08.04, 01:02
                balam teraz na IRC emule-polish i oczywiscie tam nic nie wiedza i twierdza ze cudownie im chodzi dzis osiol
                ...coz ...
                moze malo tam ludzi na tam xp ;o)
                eh zycie ;o(
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka