peter2715626 17.08.04, 02:10 Nagle wczoraj. Czy to efekt instalacji SP2? Ja jeszcze nie, ale inni juz zainstalowali i maja zablokowane? Link Zgłoś Obserwuj wątek
peter2715626 Tylko ja mam taki problem?? 18.08.04, 23:49 Przeciez tysiace ludzi korzystaja z emula. Tylko mi zniknela polowa sources? Link Zgłoś
umfana Re: Tylko ja mam taki problem?? 19.08.04, 00:27 chyba to tez tyczy edonkey... smigal mi az milo a dzis dupa do kwadratu.. nic nie sciaga od poludnia... nota bene laczyl sie zawsze emulastymi serwerami z ktorych mi zasysal... shit! powiadaja ze tylko DC++ coz ... Link Zgłoś
peter2715626 Re: Tylko ja mam taki problem?? 19.08.04, 00:47 Edonkey i emule to chyba ta sama siec, tylko inny software. Domyslam sie, ze to ma zwiazek z SP2. Ale ja jeszcze nie zainstalowalem. Pewnie zmniejszenie ilosci sources to efekt zainstalowania SP2 u innych. Link Zgłoś
umfana Re: Tylko ja mam taki problem?? 19.08.04, 01:02 balam teraz na IRC emule-polish i oczywiscie tam nic nie wiedza i twierdza ze cudownie im chodzi dzis osiol ...coz ... moze malo tam ludzi na tam xp ;o) eh zycie ;o( Link Zgłoś