Dodaj do ulubionych

Pomocy!!!!

09.09.04, 14:14
: root@surya.iip.res.in
Do: gini@poczta.gazeta.pl
Kopia do:
Temat: InterScan NT Alert
Data: 9 września 2004 06:56
[do książki] [zablokuj]



[do druku] [z nagłówkami]


Sender, InterScan has detected virus(es) in your e-mail attachment.

Date: Thu, 09 Sep 2004 10:26:54 +0530
Method: Mail
From: <gini@poczta.gazeta.pl>
To: <birsain@iip.res.in>
File: vkwiff.scr
Action: clean failed - deleted
Virus: WORM_MYDOOM.M

Wytlumaczcie o co w tym chodzi?
Obserwuj wątek
    • Gość: mały Re: Pomocy!!!! IP: *.acn.pl 09.09.04, 14:25
      program antywirusowy wykrył wirusa a Twoim załączniku
      • flamandka Re: Pomocy!!!! 09.09.04, 14:48
        Tyle, ze ja nic nie wysylalam z tego adresu.A tym bardziej nic z zalacznikiem.
        W tym sek.
        Co w takim razie?Czy ktos wyslal cos z mojej skrzynki?
      • Gość: mydoom wysyla sie Re: Pomocy!!!! IP: *.73-200-80.adsl.skynet.be 09.09.04, 14:52
    • Gość: piecyk gazowy Re: Pomocy!!!! IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 09.09.04, 14:28
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=430&w=11814099&v=2&s=0
      • flamandka Re: Pomocy!!!! 09.09.04, 15:04
        Gość portalu: piecyk gazowy napisał(a):

        > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=430&w=11814099&v=2&s=0

        Dzieki piecyku, odetchnelam z ulga.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka