Gość: Violka
IP: 217.11.152.*
12.10.04, 09:01
Po przeczytaniu najświezszych informacji lubie wskoczyć na stronke ulubionych
gier i trochę się pobawić! Gdy się znudzę lub muszę szybciutko wyłączyć kompa
okazuje się......że "przycisk" "START" zostaje "Wciśnięty" za pomocą myszki w
taki sposób,że aby wyłączyć komputer lub przejść do innych operacji musze
resetować! Gdzie tkwi bląd? Jak to rozwiązać? Możę ktoś mi pomoże?! Błagam bo
jest to bardzo uciżliwe i pochłania mi mnóstwo czasu!