Dodaj do ulubionych

"Zacięty" START

IP: 217.11.152.* 12.10.04, 09:01
Po przeczytaniu najświezszych informacji lubie wskoczyć na stronke ulubionych
gier i trochę się pobawić! Gdy się znudzę lub muszę szybciutko wyłączyć kompa
okazuje się......że "przycisk" "START" zostaje "Wciśnięty" za pomocą myszki w
taki sposób,że aby wyłączyć komputer lub przejść do innych operacji musze
resetować! Gdzie tkwi bląd? Jak to rozwiązać? Możę ktoś mi pomoże?! Błagam bo
jest to bardzo uciżliwe i pochłania mi mnóstwo czasu!

Obserwuj wątek
    • Gość: Jezyk Re: "Zacięty" START IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.04, 10:02
      hmmm sproboj tak- [ctrl]+[alt]+[delete] > zobacz w procesach co zapycha proca i
      pamiec > sproboj wylaczyc proces ktory zajmuje najwiecej (to wszystko jak ci sie
      przycisk start zatnie ) > poczytaj na forum o update systemu , o adware i
      antyvirusach

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka