Dodaj do ulubionych

problem z nagrywarką dvd

IP: *.csk.pl / *.csk.pl 30.10.04, 22:45
od 2 miesięcy mam nagrywarkę dwd philips, zdarza się że po nagraniu płyty -
kilka różnych nagrań, pojawia się błąd "unknown data" lud "disc error". czym
jest on spowodowany i przede wszystkim czy jest sposób aby te płyty
odtworzyć, przecież przynajmniej część nagrania była dobra.
dziękuję za wszystkie odpowiedzi
Obserwuj wątek
    • netsec Re: problem z nagrywarką dvd 31.10.04, 01:20
      Zaktualizuj oprogramowanie nagrywarki i używaj markowych płytek.
      Poczytaj o swojej nagrywarce tinyurl.com/65gwf

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka