IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.04, 21:54
Jaki najlepiej uzywaz program p2p ktury jest najbezpiecznejsz, przyjazny i
skuteczny??
Obserwuj wątek
    • Gość: Big Re: Jaki P2P IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.04, 10:57
      Sproboj eMule. Ewentualnie Torrenta albo DC. A jezeli szukasz tylko muzy to
      Soulseeka. Od Kazyy trzymaj sie z daleka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka