Gość: Carol IP: *.ss.shawcable.net 16.11.04, 07:20 Mam plik konczacy sie 'V3.0-TDA.torrent' , ktory nie da sie niczym otworzyc. Co to wlasciwie jest torrent i jak go uzyc? Moze ktos wyjasni. Link Zgłoś Obserwuj wątek
gray Re: Torrent? 16.11.04, 07:24 odpowiednim programem - np. bittornado lub azureus. plik torrent to w uproszczeniu plik wskazujący programowi miejsce w sieci, w którym ma szukać pliku do pobrania. Link Zgłoś