IP: *.ss.shawcable.net 16.11.04, 07:20
Mam plik konczacy sie 'V3.0-TDA.torrent' , ktory nie da sie niczym otworzyc.
Co to wlasciwie jest torrent i jak go uzyc?
Moze ktos wyjasni.
Obserwuj wątek
    • gray Re: Torrent? 16.11.04, 07:24

      odpowiednim programem - np. bittornado lub azureus. plik torrent to w
      uproszczeniu plik wskazujący programowi miejsce w sieci, w którym ma szukać
      pliku do pobrania.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka