Gość: bulwa
IP: 195.136.98.*
21.12.04, 13:21
Jak w temiacie - Czy ktos próbował połączeń komp-komp przez USB. Można kupić
takie kable, ale nie wiem jak to się spisuje. Powiedzcie co będzie prostsze
dla nezaawansowanego. To właśnie, czy tworzenie połącznie przez karty
sieciowe (oba komputery - stacjonarny i notebook - je mają.
Pozdrawiam
bulwa