Gość: Pawel
IP: *.kam.pl / *.internetdsl.tpnet.pl
17.02.05, 21:22
Mam następujący problem: kupilem w USA laptopa (Toshiba Satellite), z
zainstalowanym Windows XP Home Edition, wersja w języku angielskim.Problem w
tym, że nijak nie mogę "wklepać" naszej polskiej literki...no wiecie, tej
któa jest w alfabecie po literze L. Resztę, czyli ą,ę,ć,ś itd mam. Wybieralem
już w opcjach regionalnych i językowych "Default input language" - Plish
programmers oraz Polish (214) ale nie pomoglo. Proszę o pomoc - czy da radę
coś z tym zrobić?