Dodaj do ulubionych

Problem z polskimi literami

IP: *.kam.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 17.02.05, 21:22
Mam następujący problem: kupilem w USA laptopa (Toshiba Satellite), z
zainstalowanym Windows XP Home Edition, wersja w języku angielskim.Problem w
tym, że nijak nie mogę "wklepać" naszej polskiej literki...no wiecie, tej
któa jest w alfabecie po literze L. Resztę, czyli ą,ę,ć,ś itd mam. Wybieralem
już w opcjach regionalnych i językowych "Default input language" - Plish
programmers oraz Polish (214) ale nie pomoglo. Proszę o pomoc - czy da radę
coś z tym zrobić?
Obserwuj wątek
    • Gość: weldon Re: Problem z polskimi literami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.05, 21:26
      Zdaje się, że masz podobny problem co wszyscy z kartą intela
      - wyłącz skróty klawiaturowe.
      Dokładniej dowiesz się wpisując w goglach - brak litery ł
      (nie żartuję - skopiuj ją sobie z jakiegoś dokumentu).

      Pozdrawiam
      • Gość: Paweł Re: Problem z polskimi literami IP: *.kam.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 17.02.05, 22:03
        Dzięki - już działłłłłłłłłłłłłłłłłłłłła

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka