Gość: japi
IP: *.lodz.dialog.net.pl
06.04.05, 14:47
Problem polega na tym, że przy włączeniu monitora przechodzi od trybu
aktywnego (lampka zielona) do stanby (pomaranczowa) i cały czas powiela taką
pętlę i nie chce się załączyć. Jak wiecie to napiszczie jaki układ tym
steruje, bo juz spędziłem trochę czasu i nie mam koncepcji.
Dzięki