Gość: nina IP: *.eu.org 03.06.05, 12:33 Cześc! Przy instalacji SQL Server'a pojawia się błąd (-1). Co to oznacza i co zrobić? Help! Link Zgłoś Obserwuj wątek
user0001 Re: Porbelm z SQL 03.06.05, 12:51 Zadzwonić do działu pomocy technicznej producenta oprogramowania? Link Zgłoś