Dodaj do ulubionych

Porbelm z SQL

IP: *.eu.org 03.06.05, 12:33
Cześc!
Przy instalacji SQL Server'a pojawia się błąd (-1).
Co to oznacza i co zrobić? Help!
Obserwuj wątek
    • user0001 Re: Porbelm z SQL 03.06.05, 12:51
      Zadzwonić do działu pomocy technicznej producenta oprogramowania?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka