Gość: kobietka
IP: *.torun.sdi.tpnet.pl
06.07.05, 10:11
Czy karta sieciowa jest czymś standardowym w każdym kompie?
Krótko "mówiąc" muszę mieć "dowolną kartę sieciową z wyjściem RJ-45 ( UTP)" żeby sobie zainstalować stałe łącze i oczywiście nie mam zielonego pojęcia czy mam to wyjście :0
Jeśli jakaś życzliwa dusza może mi powiedzieć jak to wyjście wygląda lub jak sprawdzić czy mam "jakąś kartę sieciową" to bardzo by mi to pomogło :)