Dodaj do ulubionych

nero suite

13.07.05, 21:15
przez przypadek nagrałem płytę jednosesyjną czy można jeszcze coś na nią
nagrać czy jest już na straconej pozycji?
Obserwuj wątek
    • mariner4 Re: nero suite 13.07.05, 21:59
      Już nic nie zrobisz........
      M.
      • Gość: Obcy Re: nero suite IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.05, 22:02
        Stracone 60 groszy, tylko się powiesić.
        • m.gregor Re: nero suite 13.07.05, 22:07
          I strzelic sobie w leb...
          • milolosiu Re: nero suite 14.07.05, 09:48
            630 mb poszło sie je*** ;(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka