milolosiu 13.07.05, 21:15 przez przypadek nagrałem płytę jednosesyjną czy można jeszcze coś na nią nagrać czy jest już na straconej pozycji? Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Obcy Re: nero suite IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.05, 22:02 Stracone 60 groszy, tylko się powiesić. Link Zgłoś