Gość: zadar
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
05.08.05, 19:40
mam problem ze sciagnieciem muzyki mp3 z netu. Mam neostrade 128. Programy
typu kazza czy Emule łaczą się 2 godziny. Może znacie jakiś zamienny program
p2p który nie potrzebuje tyle pamięci.
pomózcie dzieki moze jakis inny sposoób:)