Dodaj do ulubionych

sciaganie mp3 z netu

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.05, 19:40
mam problem ze sciagnieciem muzyki mp3 z netu. Mam neostrade 128. Programy
typu kazza czy Emule łaczą się 2 godziny. Może znacie jakiś zamienny program
p2p który nie potrzebuje tyle pamięci.
pomózcie dzieki moze jakis inny sposoób:)





Obserwuj wątek
    • real_krecik Re: sciaganie mp3 z netu 05.08.05, 19:54
      Oczywiście:
      DC++
      Torrenty
      Emule
      • beton44 Re: sciaganie mp3 z netu 05.08.05, 21:54
        Torrenty = BitTorrent, BitComet...
        • m.gregor Re: sciaganie mp3 z netu 05.08.05, 22:11
          Nie, nie, nie...Torrent (a wlasciwie BitTorrent) to siec. A BitTorrent, BitComet, Azureus i cala masa innych to klienci tej sieci. Tak jak siec Direct Connect a klienci to OperaDC, DC++ i pare innych...
          • Gość: asdf Re: sciaganie mp3 z netu IP: *.bb.online.no 05.08.05, 22:17
            nie, nie, nie
            bittorrent to protokol, siec jest jedna

            gdzies bylo pytanie o szczegoly?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka