Gość: Mariusz...
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
05.11.05, 09:12
słuchajcie mam nowego kompa ze stanów, zainstalowany na nim jest system Xp home edytion service pack 2 to orginalny system !! mam taki problem nie mam w nim polskich znaków!! czy da sie cos z tym zrobic??? jak ktos do mnie na gadu pisze albo ja pisze to jakies dziwne znaki wyskakuja da sie wrzócić polskie znaki do systemu????? jesli tak to w jaki sposób??? z góry dzieki za pomoc PZDR