Dodaj do ulubionych

Polskie znaki w Windows XP

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.05, 09:12
słuchajcie mam nowego kompa ze stanów, zainstalowany na nim jest system Xp home edytion service pack 2 to orginalny system !! mam taki problem nie mam w nim polskich znaków!! czy da sie cos z tym zrobic??? jak ktos do mnie na gadu pisze albo ja pisze to jakies dziwne znaki wyskakuja da sie wrzócić polskie znaki do systemu????? jesli tak to w jaki sposób??? z góry dzieki za pomoc PZDR
Obserwuj wątek
    • Gość: Laki_luke Re: Polskie znaki w Windows XP IP: 80.51.247.* 05.11.05, 09:50
      moze uda sie "wrzócić" polskie znaki. Sprobuj zmienic klawiature na polski
      programisty.
    • Gość: T-800 Re: Polskie znaki w Windows XP IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 05.11.05, 12:26
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=34&w=29780887&a=29782333
      • Gość: Mariusz Re: Polskie znaki w Windows XP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.05, 13:40
        klawiatura jest na poslki programisty wydaje mi sie ze trzeba cos dograc jakies czcionki moze ??? da sie to zrobic??
        • Gość: Laki_luke Re: Polskie znaki w Windows XP IP: 80.51.247.* 06.11.05, 14:01
          a sprawdzales link podany ciut wyzej ? Przeciez tam jest jasno opisane co trzeba
          zrobic.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka