kell99
15.11.05, 00:45
przymierzam sie do nowej karty grafiki. nie chce wydac zbyt wiele, bo w
najblizszym roku czeka mnie przesiadka na nowe cpi i pcie, wiec szukam czegos
na agp. do wyboru mam gf6600gt i radeon800gto. bardziej sklaniam sie do
radeona (wydajniejsza karta za podobne pieniadze, przy odrobinie szczescia i
podkreceniu szybsza od nieatrakcyjnie cenowo 6800gt).
jak wyglada uzywanie ati pod linuksem? jak stabilne sa binarne sterowniki ati?
jak wyglada 3d i gry?
wiem o ograniczeniach sterownikow, o tym, ze nie sa tak uniwersalne jak te
nvidii. wiem, ze z ati nie bedzie dzialac 'composite' (co akurat przy nvidii
tez rewelacyjnie nie dziala). warto przesiadac sie z nvidii na ati?