Dodaj do ulubionych

Dobry program P2P

15.12.05, 19:36
Chcę zadać pytanie: Jaki jest dobry program p2p bo jak narazei to ściągałem
Ares'em ale może są lepsze. Proszę o podpowiedzi! Z góry dziękuję! Miłego
wieczoru!
Obserwuj wątek
    • Gość: yamata Re: Dobry program P2P IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 20:56
      Jest ich od jasnej Anielki... Każdy ma jakiś ulubiony. Ja używam eMule np. Ale
      wszystko zależy jak co komu podchodzi i do czego mu to potrzebne...
      Poczytaj "przyklejone" na stronie:

      www.searchengines.pl/phpbb203/index.php?s=2ce2e133ee0aaba04f5cf8f8098d55cd&showforum=14
    • maestro_xp Re: Dobry program P2P 17.12.05, 23:10
      DC++
      moim zdaniem - najlepszy
      • Gość: wavestorm Re: Dobry program P2P IP: *.mpi.int.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.05, 23:14
        POPIERAM!!!! DC++ NAJLEPSZY!!!1 KORZYSTAM TYLKO Z DC++!!! Muł jak sama nazwa mówi MULI!!! i wqrvia na maksa to czekanie ch*** wie na co
        • Gość: kuklux Re: Dobry program P2P IP: *.tnp.pl 19.12.05, 09:36
          tylko DC++ ja tym programikiem ściagam filmy (oczywiście z kompów podłączonych
          do tego providera co ja ) z prędkościa nawet 9 Mb/s. nie bawię się na ściaganie
          plioków poniżej 1 Mb/s Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka