veyron_7 15.12.05, 19:36 Chcę zadać pytanie: Jaki jest dobry program p2p bo jak narazei to ściągałem Ares'em ale może są lepsze. Proszę o podpowiedzi! Z góry dziękuję! Miłego wieczoru! Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: yamata Re: Dobry program P2P IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 20:56 Jest ich od jasnej Anielki... Każdy ma jakiś ulubiony. Ja używam eMule np. Ale wszystko zależy jak co komu podchodzi i do czego mu to potrzebne... Poczytaj "przyklejone" na stronie: www.searchengines.pl/phpbb203/index.php?s=2ce2e133ee0aaba04f5cf8f8098d55cd&showforum=14 Link Zgłoś
Gość: wavestorm Re: Dobry program P2P IP: *.mpi.int.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.05, 23:14 POPIERAM!!!! DC++ NAJLEPSZY!!!1 KORZYSTAM TYLKO Z DC++!!! Muł jak sama nazwa mówi MULI!!! i wqrvia na maksa to czekanie ch*** wie na co Link Zgłoś
Gość: kuklux Re: Dobry program P2P IP: *.tnp.pl 19.12.05, 09:36 tylko DC++ ja tym programikiem ściagam filmy (oczywiście z kompów podłączonych do tego providera co ja ) z prędkościa nawet 9 Mb/s. nie bawię się na ściaganie plioków poniżej 1 Mb/s Pozdrawiam Link Zgłoś