Gość: powiedzcie jak?
IP: 196.205.48.*
08.01.06, 13:33
Jak odszukac haslo (za pomoca jakiego programu) do MSN MESSENGERA. Wiem,ze
istniueja takie programy do gg np ale czy jest cos takiego do Messengera?
Niestety osoba ktorej haslo chce odszukac nie pracuje na tym samym komputerze
co ja wiec szukac trzeba przez net-jak??