Dodaj do ulubionych

Program Linuksowy do rozliczenia PIT za 2005

06.02.06, 21:37
Czy moze ktos podac link do programu linuksowego w ktorym mozna rozliczyc i wydrukowac pity za 2005?
Ewentualnie do sprawdzonego programu windowsowego tego typu, ktory bezproblemowo mozna zainstalowac i uruchomic pod wine. Mandrake 10.1.
Obserwuj wątek
    • mrowkolew Re: Program Linuksowy do rozliczenia PIT za 2005 07.02.06, 00:14
      może nie do końca na temat-ale kilka programów biurowo-księgowych znalazłam tu:
      www.pctips.pl/ftp/kategoria/linux_45/biuro/pakiety%20biurowe.html
      a tak nawiasem mówiąc czy jakieś strony internetowe poswięcone działalności
      gospodarczej lub podatkom nie oferują czasem wyliczania PIT ze strony
      internetowej-wtedy wystarczyłaby przeglądarka netowa spod dowolnego? systemu?
      • mrowkolew Re: Program Linuksowy do rozliczenia PIT za 2005 07.02.06, 00:58
        program PIT-y z tej stronki,jeszcze niedoskonały

        gdzieś w linkach do forów pisali,że program Elfin działa pod wine

        a strony z drukami PIT:
        www.google.pl/search?hl=pl&q=PIT+formularze&lr=
        • krzysztofsf Re: Program Linuksowy do rozliczenia PIT za 2005 07.02.06, 07:32
          pit.dobry.pl/index.php?plik=pliki
          Ja znalazlem cos takiego - jeszcze nie pobralem.
          Testowal ktos pod Wine w Mandrake?
          • linuxdlafirm Re: Program Linuksowy do rozliczenia PIT za 2005 26.02.06, 22:59
            Witam,
            ja instalowałem pod WINE
            instalacja szybka i bezproblemu pod Mandriva 2006
            na innej dystrybucji jeszcze nie sprawdzałem
            bardzo ładnie program działa i oblicza.

            Tylko nie drukowałem jeszcze.

            Pozdrawiam
            www.LinuxDlaFirm.pl
    • ubuman Re: Program Linuksowy do rozliczenia PIT za 2005 01.03.06, 11:09
      Ja używam znakomitego programu z pit.dobry.pl/ pod Ubuntu 5.10. Chodzi
      pod wine dystrybucyjnym bez problemów, ładnie wygląda i ładnie drukuje. Bardzo
      gorąco polecam!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka