IP: 82.177.16.* 10.02.06, 14:55
Mam pytanie do forumowiczów. Czy istnieje jakas przejsciowka do podlaczenia
dysku sata pod plyte tylko z kontrolerem ide??
Obserwuj wątek
    • Gość: Piotrek Re: dysk SATA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 17:34
      ISTNIEJĄ takie przejściówki :)

      Dodatkowo musisz kupić też i przejściówkę do zasilania dysku z SerialATA - też
      jest inna niż do normalnych dysków :(
    • Gość: Piotrek Re: dysk SATA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 17:43
      Tu masz przykłady takich przejściówek :

      www.micro-a.com/Internal_Cables/-_Serial_ATA_Cables/Serial_ATA_Details/serial_ata_details_8.html

      .

      sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=6593.

      sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=6435
      Nie wiem czy ci się OPŁACI takie kombinowanie.
      Trzeba było kupić normalny dysk a nie z SerialATA :)

      • Gość: daber Re: dysk SATA IP: 82.177.16.* 11.02.06, 13:54
        DZieki za odpowiedz.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka