Gość: daber IP: 82.177.16.* 10.02.06, 14:55 Mam pytanie do forumowiczów. Czy istnieje jakas przejsciowka do podlaczenia dysku sata pod plyte tylko z kontrolerem ide?? Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Piotrek Re: dysk SATA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 17:34 ISTNIEJĄ takie przejściówki :) Dodatkowo musisz kupić też i przejściówkę do zasilania dysku z SerialATA - też jest inna niż do normalnych dysków :( Link Zgłoś
Gość: Piotrek Re: dysk SATA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 17:43 Tu masz przykłady takich przejściówek : www.micro-a.com/Internal_Cables/-_Serial_ATA_Cables/Serial_ATA_Details/serial_ata_details_8.html . sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=6593. sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=6435 Nie wiem czy ci się OPŁACI takie kombinowanie. Trzeba było kupić normalny dysk a nie z SerialATA :) Link Zgłoś