Gość: Grzegorz
IP: *.telpol.net.pl
17.04.06, 20:25
Mam następujący problem:
mam monitor 17'' Samtron podłączony do kompa przez kartę Radeon 9200 i
niestety obraz jest odbity (każda ikonka, czcionka ma swój cień). Podłączyłem
inny monitor do tego kompa i wszystko było ok. Podłączyłem Samtrona do innego
komputera i też wszystko było ok. Więc nie mam pomysłu co się mogło stać.
Macie jakiś pomysł?