Dodaj do ulubionych

Nietypowy problem z monitorem CRT

IP: *.telpol.net.pl 17.04.06, 20:25
Mam następujący problem:
mam monitor 17'' Samtron podłączony do kompa przez kartę Radeon 9200 i
niestety obraz jest odbity (każda ikonka, czcionka ma swój cień). Podłączyłem
inny monitor do tego kompa i wszystko było ok. Podłączyłem Samtrona do innego
komputera i też wszystko było ok. Więc nie mam pomysłu co się mogło stać.
Macie jakiś pomysł?
Obserwuj wątek
    • lazygeek Re: Nietypowy problem z monitorem CRT 17.04.06, 20:30
      Wygląda na problem z karta graficzną.
      Sproboj zmienic częstotliwosc odświeżania na 75Hz
      lub przeinstalowac sterowniki.
    • lazygeek Re: Nietypowy problem z monitorem CRT 17.04.06, 20:39
      aha, możliwe ze to jakis program z niestabilnym zasilaniem
    • Gość: M Re: Nietypowy problem z monitorem CRT IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.06, 21:07
      A czy nie masz jakiegoś badziewiarskiego "przedłużacza" (logiki) do tego
      monitora.Bo to wyglada na zniekształcenia tego typu.
    • Gość: Szpaq Re: Nietypowy problem z monitorem CRT IP: 195.116.211.* 17.04.06, 21:55
      A czy to nie wyglada tak jakby jeden z kolorow byl troche przesuniety w jedna
      strone?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka