18.05.06, 22:41
Na Office mnie nie stać, dlatego pomyślałam o Microsoft Works 8.0, który
kosztuje ok. 200 zł. Tylko nie bardzo wiem,jakie ten pakiet ma możliwości.
Potrzebne mi są następujące funkcje:
1. Z Worda - opcja 'Znajdz i zamień' oraz tryb Śledź zmiany, możliwość
dodawania przypisów i numerowania stron.
2. Z Exela - to tylko, żeby funkcja SUMA działała w arkuszu :)
3. PowerPoint - do oglądania plików pps, jak jakiś fajny spam dostanę na mejla.


OpenOffice już testowałam, dlatego rady, żeby zamiast MS Works wybrać OO, mi
nie potrzeba :)
Ktoś korzysta z tego pakietu i mógłby mnie oświecić? Będę wdzięczna :)
Obserwuj wątek
    • gray Re: MS Works 19.05.06, 10:19

      trochę taniej wychodzi zakupienie MS Works + upgrade do MS Office.

      jeżeli spełniasz warunki licencji warto również pomyśleć o MS Office Student &
      Teacher Edition.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka