Dodaj do ulubionych

dvd na komputerze

IP: *.pp.htv.fi 23.01.03, 21:43
Czy ktos moze mi powiedziec jak mozna ogladac filmy dvd na komputerze???
Obserwuj wątek
    • Gość: ceti Re: dvd na komputerze IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 23.01.03, 22:36
      sie wklada plyte i sie oglada :)) a tak powaznie
      potrzebujesz: filmu, napedu DVD, dekodera (sprzetowego
      lub programowego), programu odtarzajacego, karty
      dzwiekowej i karty graficznej :) z wyjsciem TV (to
      oczywiscie niekoniecznie) kupujac naped DVD przewaznie
      otrzymujesz programik. o reszte musisz zatroszczyc sie we
      wlasnym zakresie.
      • andre7 Re: dvd na komputerze 24.01.03, 12:06
        Moesz również odwiedzić tę stronkę www.divx.howto.pl/, ściągnij codeci
        Divx Pro 5.02, Xvid, DShow Pack i w przypadku Win Xp ASPI.
        Poszukać u kumpli filmów w formacie Divx i miłego oglądania.
        Lub jeśli nie masz kumpli a masz szybkie łącze możesz sam ciągnąć filmy z
        sieci, np; eMule www.osiol.com/emule.html.
        Miłej zabawy.

        • Gość: ja Re: dvd na komputerze IP: *.pp.htv.fi 24.01.03, 13:25
          Dziekuje bardzo!Wasze rady pomogly mi niezmiernie!
          Pozdrawiam!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka