Gość: ja IP: *.pp.htv.fi 23.01.03, 21:43 Czy ktos moze mi powiedziec jak mozna ogladac filmy dvd na komputerze??? Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: ceti Re: dvd na komputerze IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 23.01.03, 22:36 sie wklada plyte i sie oglada :)) a tak powaznie potrzebujesz: filmu, napedu DVD, dekodera (sprzetowego lub programowego), programu odtarzajacego, karty dzwiekowej i karty graficznej :) z wyjsciem TV (to oczywiscie niekoniecznie) kupujac naped DVD przewaznie otrzymujesz programik. o reszte musisz zatroszczyc sie we wlasnym zakresie. Link Zgłoś
andre7 Re: dvd na komputerze 24.01.03, 12:06 Moesz również odwiedzić tę stronkę www.divx.howto.pl/, ściągnij codeci Divx Pro 5.02, Xvid, DShow Pack i w przypadku Win Xp ASPI. Poszukać u kumpli filmów w formacie Divx i miłego oglądania. Lub jeśli nie masz kumpli a masz szybkie łącze możesz sam ciągnąć filmy z sieci, np; eMule www.osiol.com/emule.html. Miłej zabawy. Link Zgłoś
Gość: ja Re: dvd na komputerze IP: *.pp.htv.fi 24.01.03, 13:25 Dziekuje bardzo!Wasze rady pomogly mi niezmiernie! Pozdrawiam! Link Zgłoś