Gość: tolek
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
16.07.06, 20:46
nie bardzo wiem jak skonfigurować outlooka dla tego konta.nie wiem jakie są
nazwy serwerów pop3 i smtp a może to inne serwery?czy wymagają
uwierzytelnienia?jakoś nie mogę się doszukać na google...