wilby 23.07.06, 12:18 Przegralem film z plyty DVD na twardziela,chcialem go obejrzec w SubEdit i zobaczylem komunikat: określono nieprawidłowy typ mediów: AVITag:VOB co zrobic by to jednak poszlo w tym programie? Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Centrum Techniki Re: SubEdit-klopoty IP: *.tktelekom.pl 23.07.06, 12:21 Zainstalować specjalny codeck pack to jedyne rozwiązanie...jeżeli program dalej nie będzie chciał obsługiwać dvd wtedy trzeba użyć innego programu Link Zgłoś
Gość: Greg Re: SubEdit-klopoty IP: 212.76.40.* 23.07.06, 12:33 Potrzebny jest tutaj programowy dekoder DVD, a jego chyba subeditowy codec-pack nie zawiera. Link Zgłoś
wilby Re: SubEdit-klopoty 23.07.06, 12:50 Dzieki.Ruszylo po zqainstalowaniu codec packa.Teraz jeszcze tylko powalczez napisami i pojdzie Link Zgłoś