Dodaj do ulubionych

SubEdit-klopoty

23.07.06, 12:18
Przegralem film z plyty DVD na twardziela,chcialem go obejrzec w SubEdit i
zobaczylem komunikat: określono nieprawidłowy typ mediów: AVITag:VOB co
zrobic by to jednak poszlo w tym programie?
Obserwuj wątek
    • Gość: Centrum Techniki Re: SubEdit-klopoty IP: *.tktelekom.pl 23.07.06, 12:21
      Zainstalować specjalny codeck pack to jedyne rozwiązanie...jeżeli program dalej
      nie będzie chciał obsługiwać dvd wtedy trzeba użyć innego programu
      • Gość: Greg Re: SubEdit-klopoty IP: 212.76.40.* 23.07.06, 12:33
        Potrzebny jest tutaj programowy dekoder DVD, a jego chyba subeditowy codec-pack
        nie zawiera.
    • wilby Re: SubEdit-klopoty 23.07.06, 12:50
      Dzieki.Ruszylo po zqainstalowaniu codec packa.Teraz jeszcze tylko powalczez
      napisami i pojdzie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka