m.onika
25.07.06, 08:16
czesc,
mam 2 pytania:
1. jak usunac hasla zapisane w systemie windows? (kiedys sie zgodzilam na
zapisanie, a teraz juz bym nie chciala, zeby ktos mogl wejsc na moje konto
bez mojej wiedzy..)
2. drugie pytanie dotyczy Google Desktop - to zadziwiajace, jakie pliki to
cos potrafi wylapac.. Czy da sie jakos 'wyczyscic' pamiec googla_d, czy te
pliki jeden po drugim trzeba by bylo usuwac, czy moze da sie jakos zablokowac
do nich dostep? chodzi o to, zeby nie mozna bylo po prostu otworzyc tego, co
google wyszuka..
dzieki za pomoc.