Dodaj do ulubionych

Pamięć ram

IP: *.tktelekom.pl 17.09.06, 12:03
Witajcie właśnie dostałem płyte główną nic specjalnego ale zawsze...w
instrukcji wyczytałem że obsługuje pamięć ddr 266mhz ale takich już w sklepie
nie dostane...a potrzebna mi jest na jutro....wiec mam zamiar kupić tylko w
sprzedaży dostępne są moduły 333 mhz i 400 mhz...mam pytanie czy one będą
chodziły???prosze o pomoc i ewentualnie jakiekog producenta mam wybrać??POMOCY!!!
Obserwuj wątek
    • gluby Re: Pamięć ram 17.09.06, 12:08
      kupilem niedawno pamiec z400mhz i weszly na slot z magistrala 266mhz czyli
      bedzie chodzilu
      • Gość: Poncki Re: Pamięć ram IP: *.tktelekom.pl 17.09.06, 12:11
        Dzieki wielkie:)jutro pedze do sklepu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka