22.10.06, 18:00
Prosba o porade.Zainstalowalem linox-a majac XP, sformatowalem partycje z
linux-em i mam problem z lilo. Jak usanac ten program rozruchowy z poziomu
Windowsa?Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • m.gregor Re: Lilo 22.10.06, 18:07
      Tworzysz dyskietke startowa Windows XP. Startujesz z niej komputer. Wpisujesz:
      fdisk /mbr i lilo zniknie.
      • rino1980 Re: Lilo 29.10.06, 09:27
        Dzieki rowniez.Mam nadzieje, ze to pomoze

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka