Dodaj do ulubionych

DELPHI 6.0 - link proszę

05.11.06, 15:16
Witam.
CHciał bym ściagnąć sobie właście Delphi 6.0. Puki co wystarczy i wersja trialowa(3 miesięczna). Jeśli ktos pomozę mi w znalezieniu 'kraka' nei obraże się.. Szkoda mi czasu na przeszukiwanie interentu, dlatego tradycyjnie z pytaniami zwracam się do forumowców. Prosiłbym o link, a dalej poradze sobie już sam:)
Pozdrawiam i z góry wielkie dzięki.

Paweł
Obserwuj wątek
    • gina.gina Re: DELPHI 6.0 - link proszę 05.11.06, 18:41
      pawel.zak napisał:

      > Witam.
      > CHciał bym ściagnąć sobie właście Delphi 6.0. Puki co wystarczy i wersja trialo
      > wa(3 miesięczna). Jeśli ktos pomozę mi w znalezieniu 'kraka' nei obraże się..
      > Szkoda mi czasu na przeszukiwanie interentu, dlatego tradycyjnie z pytaniami zw
      > racam się do forumowców. Prosiłbym o link, a dalej poradze sobie już sam:)
      > Pozdrawiam i z góry wielkie dzięki.
      >
      > Paweł

      Na stronie Borlanda jest darmowy Delphi 7.0 Personal (54MB)
      jeśli reflektujesz to:

      www.borland.pl/download/personal.shtml

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka