pawel.zak
05.11.06, 15:16
Witam.
CHciał bym ściagnąć sobie właście Delphi 6.0. Puki co wystarczy i wersja trialowa(3 miesięczna). Jeśli ktos pomozę mi w znalezieniu 'kraka' nei obraże się.. Szkoda mi czasu na przeszukiwanie interentu, dlatego tradycyjnie z pytaniami zwracam się do forumowców. Prosiłbym o link, a dalej poradze sobie już sam:)
Pozdrawiam i z góry wielkie dzięki.
Paweł