Gość: jaga90 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.06, 09:13 Szukam programistów piszących aplikacje na urządzenia z systemem operacyjnym Win CE.Net. Proszę o podawanie kontaktu w tym wątku lub na jaga90@gazeta.pl Link Zgłoś Obserwuj wątek