Dodaj do ulubionych

Monitor Belinea 101570 LCD 15

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.03, 19:47
Jaka jest praktyczna jakość monitorów
Belinea 101570 LCD 15 ???
Z opisu mają dobre parametry i kineskop Mitsubishi.
Proszę o opinię użytkowników,
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: kiki Re: Monitor Belinea 101570 LCD 15 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.03, 22:13
      Cześć niestety nie wiem o tych monitorkach nic ale mam lcd lite-on g15aah i
      jego stosunek ceny do jakości wyświetlanego obrazu jest zaj.......(cena
      ok.1500zł)zobacz go na www.spat.pl oni go polecają i mają apsolutnie rację
      (poprzedni model j15aac)pozdrawiam.
    • Gość: Maria Re: Monitor Belinea 101570 LCD 15 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.03, 21:38
      Czy naprawdę nikt nie ma monitora
      Belinea 101570 LCD 15 ????????????
      pozdrawiam
      • Gość: Maria Czy ktoś ma monitor Belinea 101570 LCD 15 ???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.03, 16:52
        Kazo, wielkie dzięki.
        Ponieważ nie do końca należy wierzyć w reklamy/opisy (nie tylko monitorów),
        dlatego też ciekawa jestem jak oceniają praktycznie ten monitor
        jego użytkownicy.
        Czy naprawdę nikt nie ma monitora Belinea 101570 LCD 15 ????????????
        proszę o opinię
        pozdrawiam
      • Gość: Maria Czy ktoś ma monitor Belinea 101570 LCD 15 ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.03, 16:54
        Kazo, wielkie dzięki.
        Ponieważ nie do końca należy wierzyć w reklamy/opisy (nie tylko monitorów),
        dlatego też ciekawa jestem jak oceniają praktycznie ten monitor
        jego użytkownicy.
        Czy naprawdę nikt nie ma monitora Belinea 101570 LCD 15 ????????????
        proszę o opinię
        pozdrawiam
    • Gość: Kazo Re: Monitor Belinea 101570 LCD 15 IP: *.premex.pl 04.04.03, 21:41
      Musisz zapoznać się z istrukcją i opisem bo czasem bywa, że reklamacja w
      przypadku ilości plamek na monitorze to jest standard w zależności od jakości
      monitora i firmy, a to wiąże się z ceną. Powodzenia
      • Gość: Maria Re: Monitor Belinea 101570 LCD 15 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.03, 21:53
        Kazo,
        nie rozumiem, prosze, prosze jasniej!!!

        Gość portalu: Kazo napisał(a):
        > Musisz zapoznać się z istrukcją i opisem bo czasem bywa, że reklamacja w
        > przypadku ilości plamek na monitorze to jest standard w zależności od jakości
        > monitora i firmy, a to wiąże się z ceną. Powodzenia
    • Gość: Kazo Re: Monitor Belinea 101570 LCD 15 IP: *.premex.pl 05.04.03, 14:18
      Polega to na tym, że nie wszystkie firmy produkujące piszą o tzw. rozbłyskach
      plamek na monitorze i teraz jeśli jest białe tło to wtedy je doskonale widać.
      A producent jeśli to określa ( zależy który ) to dopuszcza na 1cmm2 od 3 do 5
      plamek ( mogą być niebieskie, czerwone itp. ), natomiast określone są również
      odległości tych skupisk od siebie. Nie może być ich więcej jak 3 skupiska
      czyli w zależności od producenta różnie to bywa nawet w początkowej fazie
      sprzedaży dopuszczano 10 piksli na ekranie. Należy dokładnie się zapoznać z
      gwarancją, instrukcją i sprawdzić kupowany sprzęt. Powodzenia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka