Gość: Maria IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.03, 19:47 Jaka jest praktyczna jakość monitorów Belinea 101570 LCD 15 ??? Z opisu mają dobre parametry i kineskop Mitsubishi. Proszę o opinię użytkowników, pozdrawiam Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: kiki Re: Monitor Belinea 101570 LCD 15 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.03, 22:13 Cześć niestety nie wiem o tych monitorkach nic ale mam lcd lite-on g15aah i jego stosunek ceny do jakości wyświetlanego obrazu jest zaj.......(cena ok.1500zł)zobacz go na www.spat.pl oni go polecają i mają apsolutnie rację (poprzedni model j15aac)pozdrawiam. Link Zgłoś
Gość: Maria Re: Monitor Belinea 101570 LCD 15 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.03, 21:38 Czy naprawdę nikt nie ma monitora Belinea 101570 LCD 15 ???????????? pozdrawiam Link Zgłoś
Gość: Maria Czy ktoś ma monitor Belinea 101570 LCD 15 ???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.03, 16:52 Kazo, wielkie dzięki. Ponieważ nie do końca należy wierzyć w reklamy/opisy (nie tylko monitorów), dlatego też ciekawa jestem jak oceniają praktycznie ten monitor jego użytkownicy. Czy naprawdę nikt nie ma monitora Belinea 101570 LCD 15 ???????????? proszę o opinię pozdrawiam Link Zgłoś
Gość: Maria Czy ktoś ma monitor Belinea 101570 LCD 15 ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.03, 16:54 Kazo, wielkie dzięki. Ponieważ nie do końca należy wierzyć w reklamy/opisy (nie tylko monitorów), dlatego też ciekawa jestem jak oceniają praktycznie ten monitor jego użytkownicy. Czy naprawdę nikt nie ma monitora Belinea 101570 LCD 15 ???????????? proszę o opinię pozdrawiam Link Zgłoś
Gość: Kazo Re: Monitor Belinea 101570 LCD 15 IP: *.premex.pl 04.04.03, 21:41 Musisz zapoznać się z istrukcją i opisem bo czasem bywa, że reklamacja w przypadku ilości plamek na monitorze to jest standard w zależności od jakości monitora i firmy, a to wiąże się z ceną. Powodzenia Link Zgłoś
Gość: Maria Re: Monitor Belinea 101570 LCD 15 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.03, 21:53 Kazo, nie rozumiem, prosze, prosze jasniej!!! Gość portalu: Kazo napisał(a): > Musisz zapoznać się z istrukcją i opisem bo czasem bywa, że reklamacja w > przypadku ilości plamek na monitorze to jest standard w zależności od jakości > monitora i firmy, a to wiąże się z ceną. Powodzenia Link Zgłoś
Gość: Kazo Re: Monitor Belinea 101570 LCD 15 IP: *.premex.pl 05.04.03, 14:18 Polega to na tym, że nie wszystkie firmy produkujące piszą o tzw. rozbłyskach plamek na monitorze i teraz jeśli jest białe tło to wtedy je doskonale widać. A producent jeśli to określa ( zależy który ) to dopuszcza na 1cmm2 od 3 do 5 plamek ( mogą być niebieskie, czerwone itp. ), natomiast określone są również odległości tych skupisk od siebie. Nie może być ich więcej jak 3 skupiska czyli w zależności od producenta różnie to bywa nawet w początkowej fazie sprzedaży dopuszczano 10 piksli na ekranie. Należy dokładnie się zapoznać z gwarancją, instrukcją i sprawdzić kupowany sprzęt. Powodzenia. Link Zgłoś