Gość: beataxx IP: 193.151.48.* 14.01.07, 15:15 Czy moze mi ktos wytłumaczyc jaka jest różnica pomiędzy nimi, i nie mam tutaj na mysli tylko ceny. Pozdrawiam Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Reader use google luke IP: *.ericsson.net 14.01.07, 15:27 www.centrumxp.pl/WindowsXP/517,1,R%C3%B3%C5%BCnice_mi%C4%99dzy_systemem_Windows.aspx Link Zgłoś