miss.mademoiselle
26.01.07, 13:14
Mam problem z kopete, a konkretnie z icq pod kopete. Zalogowalam sie na swoj
numer, po czym probuje dodac nowy kontakt - wyszukuje uzytkownika, klikam
"dodaj" .. i nic sie nie dzieje.. program wraca do okna glownego kopete jakby
nigdy nic.. Dodam ze jesli zaloguje sie na swoj numer GG pod kopete - to
dodawanie kontaktow w podobny sposob dziala bez zarzutu, a pod icq nie moge
nikogo dodac.. co jest grane? wie ktos? :( bo ja juz stracilam na to nerwy ;/