Gość: doniczka1971
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
12.03.07, 09:12
Zainstalowałam nero7 no i traf chciał,że musiałam go przeinstalować.
Okazałosię,że to nie takie proste. Jak sie uporałam z deinstalacja i
czyszczeniem rejestru to .. musiałam sciagc nowe :(. No i podczas instalacji
pojawiło się: Bład-c:windows\instaler\559e46.msi skontaktuj się z personelem
pomocy technicznej" i co o tym sądzicie? w dodatku pojawia mi siękreator do
instalacji microsoft office 2003 (ma zainstalowany) .