Dodaj do ulubionych

kłopoty z nero7

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.07, 09:12
Zainstalowałam nero7 no i traf chciał,że musiałam go przeinstalować.
Okazałosię,że to nie takie proste. Jak sie uporałam z deinstalacja i
czyszczeniem rejestru to .. musiałam sciagc nowe :(. No i podczas instalacji
pojawiło się: Bład-c:windows\instaler\559e46.msi skontaktuj się z personelem
pomocy technicznej" i co o tym sądzicie? w dodatku pojawia mi siękreator do
instalacji microsoft office 2003 (ma zainstalowany) .
Obserwuj wątek
    • Gość: fazji1 Re: kłopoty z nero7 IP: *.gprspla.plusgsm.pl 12.03.07, 15:53
      Nero 7 to niestety porazka...mialem te same klopoty.Odinstaluj go oczysc rejestry i juz nie instaluj tej wersji.O wiele lepsza jest starsza wersja Nero6.U mnie nero 7 powodowal ze system glupial w trakcie prob uzytkowania tego programu.Niestety 2 razy konczylo sie reinstalem systemu.
      • Gość: Kuba Re: kłopoty z nero7 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.07, 17:29
        Gość portalu: fazji1 napisał(a):

        > Nero 7 to niestety porazka...

        ŻARTUJESZ ???

        > mialem te same klopoty.

        Tak to jest z pirackimi programami ! :)
    • Gość: Kuba Re: kłopoty z nero7 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.07, 17:28
      Gość portalu: doniczka1971 napisał(a):

      > Zainstalowałam nero7 no i traf chciał,że musiałam go przeinstalować.
      > Okazałosię,że to nie takie proste. Jak sie uporałam z deinstalacja i
      > czyszczeniem rejestru

      Nie żartuj z tym czyszczeniem rejestru !

      Jak widać nie masz pojęcia o komputerach to tym bardziej nie wiesz jak czyścić
      rejestr i po co. :)

      > to .. musiałam sciagc nowe :(.

      Co nowe ?

      > No i podczas instalacji
      > pojawiło się: Bład-c:windows\instaler\559e46.msi skontaktuj się z personelem
      > pomocy technicznej" i co o tym sądzicie?

      Masz z pewnością pircaki Nero i być może z jakimiś śmieciami typu wirusy. :)

      > w dodatku pojawia mi siękreator do
      > instalacji microsoft office 2003 (ma zainstalowany) .

      A co ma Nero do Office ?

    • Gość: Kuba Re: kłopoty z nero7 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.07, 17:39
      Z tego loga z HIJACK THIS co podałaś do sprawdzenia nie wynika, że masz jakieś
      smiecie w systemie.

      Wynika natomiast, że masz straszny bałagan.

      Stare ślady po PANDA a teraz działający KASPERSKY. :(

      Widać, że te twoje 'czyszczenie rejestru' nie było żadnym czyszczeniem.

      Czym je robiłaś ? :(
      • Gość: doniczka1971 Re: kłopoty z nero7 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.07, 17:49
        Piracki jest ten nero 7 to prawda i wczesniej działał. Czyćiłam Odkurzaczem.Może
        znacie lepsze,bo ten rzeczywiście pozostawia wiele do życzenia. Jakoś m się
        udało zainstalować ,ale nowe Nero tzn. najnowsze rozszerzenie.mam smieci dlatego
        ten log z pytaniem co wywalić,bo strasznie mi zpowalnia komputer.
        • Gość: gogo Re: kłopoty z nero7 IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.03.07, 00:57
          każde nero to porażka. Z każdym miałem problem. Zainstaluj sobie
          neroburning /czy coś takiego/ i serial.
          • Gość: Łup Cup Esia Esia Re: kłopoty z nero7 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.07, 07:03
            Gość portalu: gogo napisał(a):

            > każde nero to porażka.

            BZDURY !

            > Z każdym miałem problem.

            Ty masz problem ze zrozumieniem podstawowej obsługi komputera. :)

            > Zainstaluj sobie
            > neroburning /czy coś takiego/ i serial.

            To właśnie jest NERO tylko skąd ty masz to wiedzieć jak nie masz pojęcia o
            komputerach ! :(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka