Dodaj do ulubionych

lilo w windowsie

01.09.07, 22:59
Zainstalowalem linuksa, ale musialem go wywalic. Zostalo mi lilo.Jak je
wyrzucic?Wiem, ze mozna to zrobic w DOS-ie komenda fdisk/mbr, ale ja nie mam
stacji dyskietek. Wiem, ze to moze banalny problem. Ale prosze pomozcie
Obserwuj wątek
    • m.gregor Re: lilo w windowsie 02.09.07, 00:33
      Uruchom komputer z plyty WinXP. Uruchom konsole odzyskiwania. Wpisz:
      fixmbr. Powinno pomoc.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka