durran 01.09.07, 22:59 Zainstalowalem linuksa, ale musialem go wywalic. Zostalo mi lilo.Jak je wyrzucic?Wiem, ze mozna to zrobic w DOS-ie komenda fdisk/mbr, ale ja nie mam stacji dyskietek. Wiem, ze to moze banalny problem. Ale prosze pomozcie Link Zgłoś Obserwuj wątek
m.gregor Re: lilo w windowsie 02.09.07, 00:33 Uruchom komputer z plyty WinXP. Uruchom konsole odzyskiwania. Wpisz: fixmbr. Powinno pomoc. Link Zgłoś