Gość: XXX
IP: *.chello.pl
07.10.07, 17:40
Witam
Objawy są takie. Po włączeniu kompa jest cisza. CHodzi chyba tylko
wiatrak w zasilaczu. Monitor czarny. I dopiero po paru minutach jest
to piknięcie, startują dyski, napęd CD i pojawia się normalny ekran
startu kompa, pamięc, bios i te sprawy aż do XP. Natomiast restart
jest normalny. Również ok jest gdy wyłączę komp i zaraz go włączę.
Wygląda że nie startuje jak jest "zimny". O co chodzi? Zasilacz?
Płyta? A może bateria?