Dodaj do ulubionych

dłuuuuugi start

IP: *.chello.pl 07.10.07, 17:40
Witam
Objawy są takie. Po włączeniu kompa jest cisza. CHodzi chyba tylko
wiatrak w zasilaczu. Monitor czarny. I dopiero po paru minutach jest
to piknięcie, startują dyski, napęd CD i pojawia się normalny ekran
startu kompa, pamięc, bios i te sprawy aż do XP. Natomiast restart
jest normalny. Również ok jest gdy wyłączę komp i zaraz go włączę.
Wygląda że nie startuje jak jest "zimny". O co chodzi? Zasilacz?
Płyta? A może bateria?
Obserwuj wątek
    • oby.watel Re: dłuuuuugi start 07.10.07, 18:40
      Zacznij od zasilacza (NeoTEC?). Dzieje sie tak wtedy jak wyłączysz z sieci, czy
      także jak tylko wyłączysz z Windows/przyciskiem z przodu?
      • Gość: XXX Re: dłuuuuugi start IP: *.chello.pl 07.10.07, 19:13
        Kiedy komp jest w tym dziwnym stanie długiego startu to nie reaguje
        na nic i trzeba wyciągać wtyczkę. Kiedy jednak po jakimś czasie
        odpali to zachowuje się już normalnie i wyłącza się z windowsa.
        Jeśli włączę go ponownie od razu to wszystko jest ok. A jeśli zdąży
        ostygnąć to znów nie chce wystartować
        • oby.watel Re: dłuuuuugi start 07.10.07, 19:22
          Nie dogadamy się. Zacznij od wymiany zasilacza.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka