Dodaj do ulubionych

Program IE przestała działać- co robić?

23.10.07, 13:49
Na nowym PC instalowałam drukarkę. Na czas instalki wyłączyłam Nortona.
Podczas ładowania sterowników chciano, abym zarejestrowała produkt i co też
chciałam uczynić, ale wycofałam się z tego bo żądano jakiś pierduł ode mnie.
Po zainstalowaniu drukarki IE przestał działać!
Nie pomógł restart kompa.
Gdy chcę odpalić IE mam komunikat, cyt:
"Program IE przestał działać
Program przestał działać poprawnie z powodu wystąpienia problemu.
System Windows zamknie program i powiadomi cię, jeśli istnieje dostępne
rozwiązanie problemu."

Czy mam czekać "na Godota z Microsoft" czy próbować sama naprawić ten problem
i jak to zrobić?
Mam płytę "Recovery Media for Windows Vista Products with DVD Playback Pack
for Windows Vista
Czy ta płyta może pomóc?
Czy to może wina Nortona, który po ponownym włączeniu blokuje IE?
A może IE nie chce się włączyć, ponieważ nie zarejestrowałam do końca tej
drukarki?
Pzdr
:(


Obserwuj wątek
    • tiges_wiz cieszyc sie ! 23.10.07, 13:52
      i zainstalowac Opere, Firefoksa czy Seamonkey .. do wyboru :)
      • 0ffka Pisze z Firefoxa :/ 23.10.07, 14:14
        Mam też Operę, ale nie po to kupiłam legalne oprogramowanie Microsoft, aby teraz
        jechać na darmowych programach z netu.
        Mam wrażenie że Bill Gates robi z ludzi balona, dając im fajans za duże pieniądze.
        • 0ffka Pomoc "darmowa" Microsoft 23.10.07, 14:21
          CYT:
          Pomoc techniczna — e-mail
          Czas odpowiedzi: w ciągu 1 dnia roboczego

          90-dniowa darmowa(sic!) pomoc techniczna rozpoczyna się:

          ....
          * W przypadku systemu Windows Vista w chwili aktywacji produktu

          Cena: 132,00 PLN [ darmowa ???]
          (kliknij tutaj, aby wyświetlić obowiązujące stawki podatku VAT) za zgłoszenie po
          wykorzystaniu całej darmowej pomocy technicznej (niektóre rodzaje pomocy
          technicznej mogą mieć inną cenę).

          Microsoft robi z ludzi idiotów :(
        • tiges_wiz Re: Pisze z Firefoxa :/ 24.10.07, 08:36
          ja będę pisał po polsku zgodnie z zasadami pisowni polskiej dotyczących odmiany
          wyrazów kończących sie na -x. Ty pisz jak chcesz.
    • 0ffka Nikt nie umie tutaj mi pomóc? :( 23.10.07, 19:38
      Ratujcie. Próbowałam z Norotonem i nic nie pomogło po jego wyłączeniu- IE nadal
      nie działa.
      • Gość: p2p Re: Nikt nie umie tutaj mi pomóc? :( IP: *.acn.waw.pl 23.10.07, 19:55
        No to po prostu przeinstaluj IE skoro już koniecznie musisz tego używać.
        • 0ffka Re: Nikt nie umie tutaj mi pomóc? :( 23.10.07, 20:03
          Problem jest w tym, że kupiony PC ma tylko wgrany program Windowsa a klucz do
          niego jest nalepiony na wierzy.
          Gdy poszłam z reklamacją do sklepu po płytę Windowsa Vista Home Basic
          usłyszałam, że sama ma sobie nagrać system w razie reinstalki, formatu dysku!
          Skąd mogłam przypuszczać że system (tj IE będące składową jego) przestanie
          działać po jednym dniu pracy?
          • Gość: p2p Re: Nikt nie umie tutaj mi pomóc? :( IP: *.acn.waw.pl 23.10.07, 20:10
            Ja nie mowie o tym zeby reinstalowac system tylko IE. Nie uzywam Visty wiec sama
            musisz sprawdzic jak to zrobic w tym systemie.
          • agiee1988 Re: Nikt nie umie tutaj mi pomóc? :( 23.10.07, 20:14
            ja tez zakupilam legalny system a korzystam z mozilli bo uwazam to za wygode :).
            no jesli nie dziala a bardzo chcesz to musisz wgrac od poczatku windowsa. ja
            mialam problemy z neostrada i widnowsem (xp) i tez musialam od poczatku
            zainstalowac system. zauwaz ze odkad zalozylas pytanie na forum a czekasz na
            sensowna odp to bys zdazyla zainstalowac system (nie wiem jak to jest z vista,
            ale z xp instalaca trwa godzine albo nieco ponad)
            • agiee1988 Re: Nikt nie umie tutaj mi pomóc? :( 23.10.07, 20:17
              a wogole hmm to nie wiem czy sie da reinstalowac samego ie.
              • agiee1988 Re: Nikt nie umie tutaj mi pomóc? :( 23.10.07, 20:20
                hmm wsadzilam plytke winsowsa xp do napedu i wyswietlily mi sie opcje co chcesz
                zrobic i w tym instaluj skladniki systemu. moze z vista tez sie tak zrobi?
                • 0ffka Ja nie mam płytki Windowsa ! 23.10.07, 20:29
                  Teraz taka moda w sklepach, że system dają tylko wgrany w kompa i każą(kiedy
                  idziesz z reklamacją) samemu sobie nagrać go w razie reinstalki, tylko kto może
                  wiedzieć po jednym dniu pracy Windows sypie się?
                  Jestem wściekła że tak się dałam oszukać mafii billa gatesa
    • 0ffka IE moge otworzyc tylko jako admistrator 23.10.07, 20:58
      Jako uzytkownik nie! Teraz mi siadla klawiatura. Nie moge uzywac znakow
      polskich. Co sie dzieje? To jakis wirus? Mam caly czas wylaczonego Nortona. Pomocy!
      • Gość: p2p Re: IE moge otworzyc tylko jako admistrator IP: *.acn.waw.pl 23.10.07, 21:01
        > Teraz mi siadla klawiatura. Nie moge uzywac znakow polskich. Co sie
        > dzieje?

        Jaki masz układ klawiatury ustawiony?
        • 0ffka Re: IE moge otworzyc tylko jako admistrator 23.10.07, 21:06
          PL programisty mialam a teraz jak zwariowala to nie wiem jaki jest :/
          • Gość: p2p Re: IE moge otworzyc tylko jako admistrator IP: *.acn.waw.pl 23.10.07, 21:27
            Sprawdz - bo pewnie sie przestawil ...
            • 0ffka Re: IE moge otworzyc tylko jako admistrator 23.10.07, 21:31
              Zrobiłam restart i jest Ok :) ale poradź mi dlaczego tylko po zainstalowaniu
              drukarki mogę włączyć IE jako administrator a jako użytkownik nie? Na IE teraz
              pojawiło się pełno przycisków od drukarki, może to one jakoś blokują ją?
              • 0ffka kominikaty na IE 23.10.07, 21:36
                Daję Ci komunikaty przy odpalaniu IE jako administrator:
                Niezidentyfikowany program chce uzyskać dostęp do tego komputera.
                iexplore.exe
                Niezidentyfikowany wydawca
    • 0ffka sama sobie pomogłam :) 23.10.07, 22:12
      Po prostu wyczyściłam IE z przycisków Canona i historii, pamięci, oraz
      ciasteczek! Ups szkoda że na to dopiero teraz wpadłam :/ pzdr
      • Gość: tm Re: sama sobie pomogłam :) IP: *.tczew.net.pl 24.11.07, 23:08
        mam ten sam problem rowniez po instalowaniu canona. sciagnalem ie7 i nic to nie dalo. instaluje OPERE. mam nadzieje ze wiecej wpadek z vistą nie bedzie bo ładna jest :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka