0ffka
23.10.07, 13:49
Na nowym PC instalowałam drukarkę. Na czas instalki wyłączyłam Nortona.
Podczas ładowania sterowników chciano, abym zarejestrowała produkt i co też
chciałam uczynić, ale wycofałam się z tego bo żądano jakiś pierduł ode mnie.
Po zainstalowaniu drukarki IE przestał działać!
Nie pomógł restart kompa.
Gdy chcę odpalić IE mam komunikat, cyt:
"Program IE przestał działać
Program przestał działać poprawnie z powodu wystąpienia problemu.
System Windows zamknie program i powiadomi cię, jeśli istnieje dostępne
rozwiązanie problemu."
Czy mam czekać "na Godota z Microsoft" czy próbować sama naprawić ten problem
i jak to zrobić?
Mam płytę "Recovery Media for Windows Vista Products with DVD Playback Pack
for Windows Vista
Czy ta płyta może pomóc?
Czy to może wina Nortona, który po ponownym włączeniu blokuje IE?
A może IE nie chce się włączyć, ponieważ nie zarejestrowałam do końca tej
drukarki?
Pzdr
:(