Dodaj do ulubionych

Problem z laptopem!!

09.11.07, 14:40
Mam problem z laptopem. Ostatnio nie odłączalam go od sieci bo i
tak siedzialam w jednym miejscu. Pozniej raz działal na samej
baterii,ktorej nie wyladowalam do konca i na drugi dzien podlaczylam
od rzu do sieci. Teraz bez podlaczenia do sieci nie chce sie
wlaczyc. Poza tym na pasku widze, ze bateria nie laduje sie tylko
stoi w miejscu. Co sie dzieje? Prosze o pomoc.
Obserwuj wątek
    • Gość: ala Re: Problem z laptopem!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.07, 14:54
      wyjmij baterię i włóż ją ponownie
      może się obluzowała...

      a inna opcja: bateria padła
      wtedy - serwis
      zwłaszcza jeśli lapek jest na gwarancji
      • jaa88 Re: Problem z laptopem!! 09.11.07, 15:04
        Jesli bateria padla to bardzo zle, bo laptop jest nowy ;/ mam go
        chyba 3 miesiace dopiero i na poczatku malo z niego korzystalam. Ale
        dziekuje za rade :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka