jaa88
09.11.07, 14:40
Mam problem z laptopem. Ostatnio nie odłączalam go od sieci bo i
tak siedzialam w jednym miejscu. Pozniej raz działal na samej
baterii,ktorej nie wyladowalam do konca i na drugi dzien podlaczylam
od rzu do sieci. Teraz bez podlaczenia do sieci nie chce sie
wlaczyc. Poza tym na pasku widze, ze bateria nie laduje sie tylko
stoi w miejscu. Co sie dzieje? Prosze o pomoc.