Gość: Kamil
IP: *.wp.shawcable.net
09.01.08, 02:46
Witam...mam problem z "Windows Mail", ktory dolaczony jest do
systemu Vista. Powiem krotko...moge poczte otrzymywac, a nie moge
wysylac. Za kazdym razem ukazuje sie okno powiadamiajace, ze
wystapil jakis Error. Na koniec dodam, ze wszystko dziala poprawnie
na Windows XP.
Prosze o pomoc - HELP!