Dodaj do ulubionych

Windows Mail w systemie Vista - problem :(

IP: *.wp.shawcable.net 09.01.08, 02:46
Witam...mam problem z "Windows Mail", ktory dolaczony jest do
systemu Vista. Powiem krotko...moge poczte otrzymywac, a nie moge
wysylac. Za kazdym razem ukazuje sie okno powiadamiajace, ze
wystapil jakis Error. Na koniec dodam, ze wszystko dziala poprawnie
na Windows XP.
Prosze o pomoc - HELP!
Obserwuj wątek
    • Gość: akodo to nie problem z Windows Mail tylko z kontem IP: *.chello.pl 09.01.08, 09:06
      ustaw wszystko zgodnie z zaleceniami dostawcy konta pocztowego, moze
      konto potrzebuje uwierzytelniania? moze wlaczyles polaczenie
      szyfrowane a konto tego nie obsluguje?
    • m.gregor Re: Windows Mail w systemie Vista - problem :( 09.01.08, 12:01
      Jak wystapil JAKIŚ error to trzeba sobie COŚTAM włączyć...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka