Gość: violin
IP: *.acn.pl / *.acn.pl
15.09.03, 13:54
Co sądzicie o serwisie HP? Mniej wiecej miesiac temu oddlalam do naprawy HP
3820. Po dwoch tygodniach oczekiwania na telefon zadzwonilam do serwisu.
Dowiedzialam sie, ze jako rekompensate za dlugie oczekiwanie otrzymam w
najblizszym czasie HP 5652. Pomyslalam - super - nowa drukarka z gwarancja!
Odczekalam tydzien. Nic. Zadzwonilam znowu - "w przyszlym tygodniu beda
rozwozic nowe drukarki. trzeba czekac." Dzisiaj znowu zadzwonilam do
serwisu. Panienka, ktora odebrala, twierdzi, ze nie ma zadnej adnotacji o
wymianie mojej starej drukarki na nowa, a moja stara drukarka jest "za
granica". Jak tylko ja naprawia, otrzymam ja z powrotem. Ciekawe kiedy?!!
Mam juz tego serdecznie dosc! Chyba po raz ostatni kupilam ten szajs!