Dodaj do ulubionych

Problem z Nortonem

IP: *.szel-sat.com.pl 21.09.03, 11:12
Instalowałm wczoraj Norton System Works 2003. Niby wszystko pięknie, ale nie
działa mi liveupdate. Tzn łączy się z serverem, zaczyna aktualizację, ale po
ściągniąciu jakiś 50 kB staje.

Ze strony symantec'a też nie mogę nic ściągnąć

Macie podobne problemy???
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka