Gość: peach
IP: *.szel-sat.com.pl
21.09.03, 11:12
Instalowałm wczoraj Norton System Works 2003. Niby wszystko pięknie, ale nie
działa mi liveupdate. Tzn łączy się z serverem, zaczyna aktualizację, ale po
ściągniąciu jakiś 50 kB staje.
Ze strony symantec'a też nie mogę nic ściągnąć
Macie podobne problemy???