waxi
23.07.08, 18:37
Niedawno kupiłam laptopa. W domu mam już jeden "stacjonarny"
komputer z windows XP więc tego też po usilnych moich próbach
przystosowania się do Visty postanowiłam "przerobić" na XP.
Poprosiłam kolegę z pracy , który zrobił to hmmm.... nie powiem jak.
Nie mogę z laptopa podłączyć się do sieci. W menadżerze urządzeń
pokazuje żółte znaki zapytania przy Innych urządzeniach : kontroler
Ethernet, sieci, video,PCI Device,3 X podstawowe urządzenia i
urządzenie nieznane. Czy to oznacza brak jakiś sterowników ?
Pomóżcie bo nie wiem co mam teraz robić.