Dodaj do ulubionych

No i mam problem ... :(:(:(

23.07.08, 18:37
Niedawno kupiłam laptopa. W domu mam już jeden "stacjonarny"
komputer z windows XP więc tego też po usilnych moich próbach
przystosowania się do Visty postanowiłam "przerobić" na XP.
Poprosiłam kolegę z pracy , który zrobił to hmmm.... nie powiem jak.
Nie mogę z laptopa podłączyć się do sieci. W menadżerze urządzeń
pokazuje żółte znaki zapytania przy Innych urządzeniach : kontroler
Ethernet, sieci, video,PCI Device,3 X podstawowe urządzenia i
urządzenie nieznane. Czy to oznacza brak jakiś sterowników ?
Pomóżcie bo nie wiem co mam teraz robić.
Obserwuj wątek
    • Gość: Sławek62 Re: No i mam problem ... :(:(:( IP: *.klaudyny.waw.pl 23.07.08, 18:42
      Podaj producenta i model laptopa. Nie masz zainstalowanych żadnych
      sterowników płyty gł.
      • waxi Re: No i mam problem ... :(:(:( 23.07.08, 19:03
        To jest Asus X52SV T5550
    • Gość: akodo faktycznie nie da sie "przystosowac" do visty IP: *.chello.pl 23.07.08, 19:52
      zwlaszcza przesiadajac sie z XP...

      tak, nie ma sterowników bądź są złe
      • kell99 Re: faktycznie nie da sie "przystosowac" do visty 23.07.08, 20:19
        Zainstaluj Ubuntu ;)
        • slawek_62 Re: faktycznie nie da sie "przystosowac" do visty 23.07.08, 20:39
          Notbook jest zbudowany na bazie F3SV i Asus prezentuje dla niego
          jedynie sterowniki pod Vistę. ponoć działają sterowniki XP dla serii
          F3Sc.
          wejdź na stronę:
          support.asus.com/download/download.aspx?SLanguage=pl-pl
          W wybierz produkt : notebook
          wybierz serię : F3
          wybierz modele : F3Sc
          Pobierz sterowniki pod XP
          W laptopie masz grafikę Nvidia 8500GS
          Pobierz ze strony Nvidii sterownik 163.75
          a ze strony
          www.laptopvideo2go.com/drivers
          zmodyfikowany plik INF , następnie podmień plik inf z Nvidii na
          zmodyfikowany.
          Powodzenia. Napisz o efektach, gdyż na notbooku tego typu jeszcze
          nie instalowałem XP.
          • Gość: petroll Re: faktycznie nie da sie "przystosowac" do visty IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 24.07.08, 02:42
            Nie prosciej popracowac nieco nad wspaniala vista, leniuszku.
            Z linux proponuje Slackware, to dobre dla poczatkujacych zeby na widok komputera dostawali drgawek.
            • waxi Re: faktycznie nie da sie "przystosowac" do visty 24.07.08, 22:34
              I przyjdzie mi pracować z Vistą :) Niestety nie dałam rady. Strona
              Asusa chodziła koszmarnie. Cały czas coś się ładowało i ładowało i
              nie szukało żadnych sterowników. Nie lepiej mi poszło na stonie
              Nividii. O 23.00 już płakałam... i dałam za wygraną. Rano
              zadzwoniłam do serwisu komputerowego i zaniósłam laptopa do
              wskrzeszenia Visty (po namowach serwisanta). Pan mówił całkiem do
              rzeczy o tej Viście i po prostu mnie przekonał. Nie wiem jak to
              będzie ,ale popróbuję a jak na razie niech mnie ręka Boska broni,
              żeby znowu jakiś kolegom dawać do przeróbki nowe komputery i to
              wzięte na raty :):):)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka