rafal.romanczak
27.08.08, 21:19
Wyłacza mi się komputer podczas pracy. Czasamicały i uruchamia się
na nowo, czasami wiesza się i wyłacza na chwilę sam monitor. Kilka
razy pojawił się komunikat: VPU Recover zresetował akcelerator
graficzny poniewaz nie odpowiadał on na polecenia sterownika
ekranowego. CO to oznacza, bo jestem zielony w tych sprawach? Prosze
o pomoc. dzieki