Dodaj do ulubionych

Wyłacza sie komp

27.08.08, 21:19
Wyłacza mi się komputer podczas pracy. Czasamicały i uruchamia się
na nowo, czasami wiesza się i wyłacza na chwilę sam monitor. Kilka
razy pojawił się komunikat: VPU Recover zresetował akcelerator
graficzny poniewaz nie odpowiadał on na polecenia sterownika
ekranowego. CO to oznacza, bo jestem zielony w tych sprawach? Prosze
o pomoc. dzieki
Obserwuj wątek
    • Gość: ort Re: Wyłacza sie komp IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.08, 21:53
      Możliwe przyczyny:
      - grzejące się wnętrze (kurz, źle przylegające radiatory, zasłonięte otwory
      wentylacyjne)
      - za słaby lub szajsowaty zasilacz no name (Codegen to też no name)
      - uszkodzona karta graficzna
      - wiele, wiele innych przyczyn, których diagnoza na odległość jest trudna

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka