Dodaj do ulubionych

Polskie znaki w XP Pro

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 27.10.03, 17:12
Mam nowiutkiego laptopa Acer 244LC z Windows XP Pro. Z nieznanych dla mnie
względów nie pojawia się litera ł - tzn. nie ma jej pod komendą alt + l
(inne polskie znaki są). W Wordzie ustawilem ją sobie ręcznie (pod ctrl + l,
pod alt + l nie chciala w ogóle się pojawiać), ale nie mogę jej używać w
innych programach, m.in. w Outlook Expressie. Co robić?
Obserwuj wątek
    • Gość: morys Re: Polskie znaki w XP Pro IP: 195.117.1.* 30.10.03, 09:21
      Miałem to samo. Wyłącz klawisze dostępu (skrótu) we właściwościach
      zaawansowanych ustawień karty graficznej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka