Gość: WB
IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl
27.10.03, 17:12
Mam nowiutkiego laptopa Acer 244LC z Windows XP Pro. Z nieznanych dla mnie
względów nie pojawia się litera ł - tzn. nie ma jej pod komendą alt + l
(inne polskie znaki są). W Wordzie ustawilem ją sobie ręcznie (pod ctrl + l,
pod alt + l nie chciala w ogóle się pojawiać), ale nie mogę jej używać w
innych programach, m.in. w Outlook Expressie. Co robić?