Gość: win czy nie win
IP: *.pl / 213.17.223.*
10.11.03, 18:07
Witam
Mam dysk powyzej 8,4 gb i jeden 1,6 GB. Na tym pierwszym nie chce sie winda zainstalowac, czy na calym czy na partycji (na poczatku na koncu dysku bez znaczenia) olewa go totalnie, Na tym malym raz sie zainstalowal, ale dysk byl mi potrzebny jako duza dyskietka na chwile wie zdielam system i chcialam go zainstalowac jeszcze raz. Win na zlosc tym razem nie chce. Za pierwszym tez poskutkowalo dopiero po ktorejs probie ale teraz mo duuuuuuuzj ich ilosci ciagle ma mnie gdzies. Dla scislosci za kazdym razem otrzymue komunikat ze dysk jest za duzy aby na nim zainstalowac system.
Ktos ma jakis pomysl jak to ominac, czy raczej liczyc na lud szczescia ze moze znowu zaskoczy za tysiecznym razem?