Gość: tenere
IP: *.rydygier.tpnet.pl
23.11.03, 02:44
Kupilem niedawno nagiego notebooka, musialem dokupic do niego windows xp home
(takie mial sterowniki ten notebook) niestety najwazniejszym dla mnie jest
edytor tekstow- no ale nie stac mnie na kupno oryginalnego. Czy jesli
zaistaluje piracka wersje Microsoft worda np 97, czy 200o i bede dosc dlugo
korzystal z internetu, to groza mi jakies realne sankcje? Czy moga mnie
zidentyfikowac przez internet i pociagnac do odpowiedzialnosci za naruszenie
umowy licencyjnej- mam ja podpisac (windows xp) do 30 dni.