Gość: jan IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.06.09, 03:57 Witam. Zainstalowałem zaporę Online Armor 3.5.0.14 free i nie mogę znaleźć logów. Gdzie one się znajdują ? Link Zgłoś Obserwuj wątek