Dodaj do ulubionych

ProComp - komputery buble!!

IP: 83.238.70.* 11.08.09, 19:11
Przestrzegam wszystkich przed kupnem komputerów z firmy PROCOMP. W
zachwalanym, markowym sprzęcie po roku delikatnego użytkowania siadł
zasilacz i karta graficzna. Od tego czasu w ciągu ostatnich trzech
miesięcy miałem kompa w domu łacznie przez dwa tygodnie i zdążyłem
trzy razy wysłać go do reklamacj. Za każdym razem wracał z tą samą
usterką karty graficznej. Czasami brakowało kilku wkrętów z obudowy.
Firma PROCOMP to naciągacze profesjonalnie nie kompetentni.
Współczuję innym użytkownikom ich komputerów i graqtuluję tym, u
których wszystko gra. Obyście nigdy nie byli zmuszeni reklamować
komputerów tego producenta. Zapamiętajcie PROCOMP jako serwisant to
totalne dno. Pozdrawiam wszystkich. Jaro.
Obserwuj wątek
    • Gość: ed212 Re: ProComp - komputery buble!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.09, 19:15
      Podobno nakręcają dobre ceny - hehe!
    • Gość: Patryk Re: ProComp - komputery buble!! IP: *.adsl.inetia.pl 11.08.09, 23:49
      Dell nie lepszy. Nie wiem czy to kwestia przypadku i jaka jest statystyka ... Ja
      kupiłem używanego Della'a i otworzyłem komputer, zmieniłem dysk, włożyłem kabel
      zasilający do rozdzielacza i zaczęły się sypać iskry z wiązki od zasilacza,
      dymić ... Zasilacz się spalił. Od samego otworzenia, na szczęście tylko
      zasilacz. Jak się przypatrzeć na dokładność wykonania komputera, słabo to
      wygląda. Wydawałoby się że to Dell a to made in china, albo poland.
      • kell99 Re: ProComp - komputery buble!! 04.09.09, 23:40
        podstawowa roznica miedzy firma-krzakiem a np takim dellem jest to, ze dell bez
        problemu naprawi/wymieni sprzet, nie bedzie probowac naprawiac karty graficznej
        ;) tylko od razu wymieni na nowa.
    • djmas Re: ProComp - komputery buble!! 12.08.09, 09:08
      wystarczyło zapytać przed kupnem.
      na każdym forum komputerowym wiedzą że zasilacze firmy ProComp to dno więc nie
      inaczej jest z resztą usług które oferują.
      Chcesz kupić kompa? Pytaj na forach do tego stworzonych a nie z jakiejś głupiej
      gazetki reklamowej czy przez znajomego "informatyka" który pojęcie o częściach
      ma takie jak ProComp o zasilaczach (tfuu..wyrobach zasilaczopodobnych)
    • Gość: Patryk Re: ProComp - komputery buble!! IP: *.adsl.inetia.pl 18.08.09, 14:53
      Ogólnie żeby kupować wyroby elektroniczne polskiego pochodzenia trzeba być nie z
      pełna rozumu. Polska technologia to kalkulator w osiemdziesiątych latach i
      składak microkomputer Meritunm z papierowymi klawiszami. To samo tyczy się
      wyrobów chemicznych wszelkiej jakości, wyrobów farmaceutycznych, polskie się nie
      mogą umyć. Przecież to w Polsce nie umieją nawet dobrze sprawdzić komputera, a
      co dopiero go świadomie zoptymalizować i złożyć. Trzeba przede wszystkim myśleć ...
      • oby.watel Re: ProComp - komputery buble!! 18.08.09, 15:16
        Gość portalu: Patryk napisał(a):

        > ..... Przecież to w Polsce nie umieją nawet dobrze sprawdzić
        > komputera, a co dopiero go świadomie zoptymalizować i złożyć.
        > Trzeba przede wszystkim myśleć
        > ...

        Nie przesadzaj. I nie uogólniaj. To nie "Polacy" nie umieją, tylko najwidoczniej
        firmie się nie chce wyposażyć stanowisk i wdrożyć kontroli technicznej z
        prawdziwego zdarzenia. A jak zajrzysz do środka markowego sprzętu składanego w
        Malezji czy Meksyku, to docenisz polskie wyroby. Dzięki redukcji kosztów i
        taniej sile roboczej serwisy maja pełne ręce roboty i mimo kryzysu mają się
        świetnie...
    • Gość: Jaro Re: ProComp - komputery buble!! IP: 77.252.60.* 04.09.09, 16:39
      Witam ponownie. Nie uwierzycie, ale wczoraj w końcu dostałem
      naprawiony komputer. Czwarta reklamacja się powiodła i PROcomp
      usunął tę "skomplikowaną" usterkę. Po wielu perypetiach
      udało im się z sukcesem wymienić kartę graficzną. Wielkie i
      szczere gratulacje dla firmy PROcomp. :)
      Poza tym otrzymałem
      pisemne przeprosiny od MediaExpert za moje problemy z kompem, który
      był u nich kupiony. Wydaje mi się, że to PROcomp powinien
      przeprosić, ale oni mają wszystkich swoich klientów ... wiadomo
      gdzie? Pozdrawiam wszystkich internautów. :) Jaro

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka