Gość: Jaro
IP: 83.238.70.*
11.08.09, 19:11
Przestrzegam wszystkich przed kupnem komputerów z firmy PROCOMP. W
zachwalanym, markowym sprzęcie po roku delikatnego użytkowania siadł
zasilacz i karta graficzna. Od tego czasu w ciągu ostatnich trzech
miesięcy miałem kompa w domu łacznie przez dwa tygodnie i zdążyłem
trzy razy wysłać go do reklamacj. Za każdym razem wracał z tą samą
usterką karty graficznej. Czasami brakowało kilku wkrętów z obudowy.
Firma PROCOMP to naciągacze profesjonalnie nie kompetentni.
Współczuję innym użytkownikom ich komputerów i graqtuluję tym, u
których wszystko gra. Obyście nigdy nie byli zmuszeni reklamować
komputerów tego producenta. Zapamiętajcie PROCOMP jako serwisant to
totalne dno. Pozdrawiam wszystkich. Jaro.