zlamanynos
27.11.07, 00:08
Witam,
zastanawiam się co sensownego zjeść po wieczornym treningu kb? Chodzi mi o to,
żeby uzupełnić wszystko co trzeba, nie chcę nabierać masy ani stosować odżywek.
Na razie robię tak: zaraz po treningu piję ok litra wody z miodem, ok 1 h po
treningu, czyli ok 22 jem kanapki z twarogiem i miodem lub otręby z bakaliami,
miodem i jogurtem.
Będę wdzięczny za sensowne porady.
Pozdrawiam!