Dodaj do ulubionych

Posiłek potreningowy - kicboxing

27.11.07, 00:08
Witam,
zastanawiam się co sensownego zjeść po wieczornym treningu kb? Chodzi mi o to,
żeby uzupełnić wszystko co trzeba, nie chcę nabierać masy ani stosować odżywek.

Na razie robię tak: zaraz po treningu piję ok litra wody z miodem, ok 1 h po
treningu, czyli ok 22 jem kanapki z twarogiem i miodem lub otręby z bakaliami,
miodem i jogurtem.

Będę wdzięczny za sensowne porady.

Pozdrawiam!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka